CKS II Zbiersk Gospodarze

Utworzono:

31.08.2015

Relacja CKS Zbiersk:

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze spotkanie ligowe, w którym rywalem CKS-u byli piłkarze ze Stawiszyna. Rozpoczęło się zachowawczą postawą obu zespołów, by w drugiej części spotkania próbować przechylić los i zdobyć komplet punktów. Wyrównany mecz i zachowany jeden punkt cieszą, bo ostatni pojedynek derbowy zakończył się naszą porażką. Ci, którzy oczekiwali korzystnego wyniku naszej drużyny musząpoczekać do rundy rewanżowej.

Relacja Korona Pogoń Stawiszyn:

W derbowym spotkaniu podopieczni Piotra Tomaszewskiego zremisowali bezbramkowo w Zbiersku z miejscowym CKS-em 0:0. Początek spotkania, to zachowawcza gra obu drużyn.Nieliczne ataki gospodarzy jaki przyjezdnych bardzo szybko były rozbijane przez defensorów, co skutkowało tym, że gra w pierwszej odsłonie była chaotyczna i mało widowiskowa.Godne odnotowania było tylko tyle że Hubert Brajer nie zdołał sięgnąć piłki po dośrodkowaniu Mateusza Majchrzaka oraz dwie okazję CKS-u:strzał Bangrowskiego na krótki słupek, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć i takżesytuacjaDamiana Drzewieckiego, który oddałniecelny strzał głową tuż przy słupku. Po zmianie stron na boisku było już widać tylko dominacje gości,ale w żaden sposób nie potrafili tego udokumentować. Strzały z daleka regularnie mijały bramkę gospodarzy, jedynycelny strzał oddał Hubert Brajer wznawiając grę po rzucie wolnym z własnej połowy, dośrodkowanie było tak silne że bramkarz CKS-u miał dużo problemów z przerzuceniem piłki nad poprzeczką. Na koniecreasumując:remis ze wskazaniem na team ze Stawiszyna, ale niestety w piłce nożnej obowiązują inne zasady punktowania, i drużyny musiał podzielić się punktami.