Autor:

RychuMK

Utworzono:

21.08.2019

Nasza drużyna potrzebowała 3 straconych bramek z rzędu, aby wrócić z wakacji do ligowej rzeczywistości. Po 25 tragicznych minutach w naszym wykonaniu wróciliśmy na właściwe tory i zaczęliśmy przejmować kontrolę nad meczem. Czego efektem była bramka na 1:3 Kacpra Wachowiaka.
2 połowę rozpoczęliśmy z przeświadczeniem, że musimy szybko złapać kontakt. W 52minucie z rzutu wolnego po raz drugi na listę strzelców wpisał się Wachowiak Kacper(2:3). Kilka chwil później remis naszej drużynie dał Łukasz Łyskawa, który wykorzystał swoje atletyczne warunki w szybkiej kontrze(3:3). Nie minęło 5 minut jak ten sam zawodnik dał prowadzenie naszej drużynie finalizując wrzutkę ze stałego fragmentu(4:3). 5 bramkę zdobył nasz napastnik Mateusz Rybarczyk, strzałem z rzutu wolnego. Nasza klubowa 9, ustaliła wynik spotkania 7minut po zdobyciu swojej pierwszej bramki(6:3).
Bardzo dziękujemy licznie zgromadzonych na trybunach kibicom. Gramy razem w dobrych i tych gorszych chwilach !