3 Punkty jadą do Stawiszyna!!!

W meczu 18 Kolejki Kaliskiej Klasy A Lider ze Stawiszyna rozgromił na wyjeździe drużynę Lks Gorzyce Małe 4:0. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gości co zaowocowało już w 5 minucie gdy golkipera gospodarzy pokonał Mateusz Majchrzak .Kolejne minuty to gra przede wszystkim w środkowej części boiska . Tuż po przerwie bowiem już w 48 minucie najlepszy strzelec ligowej klasyfikacji a więc Patryk Brajer podwyższył na 2:0 zdobywając swoją 18 bramkę w sezonie. Kolejne 2 bramki to dzieło  Jakuba Woźniaka który pierw uciekł obrońcą gospodarzy i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.Zaś druga bramka jego autorstwa była najpiękniejszym trafieniem tego dnia gdy Kuba przelobował bramkarza.  Warto dodać również fakt że kolejne punkty straciła drużyna Zielonych Koźminek remisując na własnym boisku 2:2 z Cks-em Zbiersk.Kolejny mecz już za tydzień z Gromem Golina. Zapraszamy!!!