3pkt przyjechały do Stawiszyna !!!

Z Wierzbna wracamy z bardzo waznymi 3 pkt . Mecz od samego poczatku obfitowal w twarda gre co skutkowalo wieloma faulami. Po jednym z takich fauli kapitan gospodarzy przymierzył perfekcyjnie z rzutu wolnego i pokonał debiutujacego w naszej bramce Michala Krawczyka. Po tej bramce nasi zawodnicy otrząsnęli sie i po jednej z centr Romka Galazki Patryk Brajer pokonal bramkarza gospodarzy . Kolejne minuty to coraz wieksza przewaga naszej druzyny co pozwoliło strzelić bramkę do szatni, brakmę dla gości strzelił swietnie dysponowanego tego dnia Bartek Gronowski. Druga część spotkania to walka w srodku pola z paroma nie wykorzystanymi sytuacjami z obu stron.

Następny mecz Korona Pogoń Stawiszyn zagra na własnym obiekcie w niedziele (10.04.16r )  o gdz.11:00 z drużyną Unii Szymanowice. Serdecznie zapraszamy !!!