Derbowy pojedynek bez rozstrzygnięcia. CKS Zbiersk-Korona Pogoń Stawiszyn 0:0

W derbowym spotkaniu podopieczni Piotra Tomaszewskiego zremisowali bezbramkowo w Zbiersku z miejscowym CKS-em 0:0. Początek spotkania, to zachowawcza gra obu drużyn.Nieliczne ataki gospodarzy jaki przyjezdnych bardzo szybko były rozbijane przez defensorów, co skutkowało tym, że gra w pierwszej odsłonie była chaotyczna i mało widowiskowa.Godne odnotowania było tylko tyle że Hubert Brajer nie zdołał sięgnąć piłki po dośrodkowaniu Mateusza Majchrzaka oraz dwie okazję CKS-u: strzał Bangrowskiego na krótki słupek, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć i także sytuacja Damiana Drzewieckiego, który oddał niecelny strzał głową tuż przy słupku. Po zmianie stron na boisku było już widać tylko dominacje gości,ale w żaden sposób nie potrafili tego udokumentować. Strzały z daleka regularnie mijały bramkę gospodarzy, jedyny celny strzał oddał Hubert Brajer wznawiając grę po rzucie wolnym z własnej połowy, dośrodkowanie było tak silne że bramkarz CKS-u miał dużo problemów z przerzuceniem piłki nad poprzeczką. Na koniec reasumując:remis ze wskazaniem na team ze Stawiszyna, ale niestety w piłce nożnej obowiązują inne zasady punktowania, i drużyny musiał podzielić się punktami.

Zdjęcia i filmiki. Źródło CKS Zbiersk Google plus.