Festiwal Strzelecki w Stawiszynie!

W meczu 17 kolejki Kaliskiej A klasy gospodarze a zarazem lider rozgrywek nie dał najmniejszych szans gościom z Kotlina.Festiwal strzelecki  rozpoczął Patryk Brajer który w tym spotkaniu aż czterokrotnie pokonywał bramkarza drużyny przyjezdnej. 2 bramki w tym spotkaniu zdobył również drugi z naszych napastników Jakub Woźniak który wykazał się ogromnym sprytem pod bramką przyjezdnych. Dodać również należy kolejny mecz na czysto w bramce naszego młodego golkipera Michała Krawczyka.Warto również dodać fakt ,że drużyny zajmujące miejsca w ligowej tabeli za naszymi plecami potraciły punkty tak więc po tej kolejce mamy na drugą drużyną 4 punkty przewagi a nad trzecią 7. Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe w Niedziele 24 Kwietnia o godzinie 11;00 w Gorzycach Małych. Zapraszamy!!!