Jesień 2014 - podsumowanie.

Runda jesienna za nami, przyszedł czas na garść statystyk oraz.zadanie pytań. Zacznijmy od pytania i zarazem odpowiedzi.

Czy runda jesienna w wydaniu piłkarzy Korony Pogoń można uznać za sukces, czy też jednak za porażkę?

Odpowiedzi nasuwają się dwie, i tak: sukcesem jest samo w sobie zajęcie 4 miejsca, gdyż od kilku sezonów Korona Pogoń Stawiszyn plasowała się w drugiej części tabeli. Porażką - można było pokusić się o więcej (druga, trzecia lokata). Stracone 9 punktów na własnym obiekcie trochę bolą, tym bardziej przegrane mecze z CKS-em Zbiersk oraz Olimpią Brzeziny ( dwukrotnie 3:4) gdzie stawiszyńska drużyna prezentowała się bardzo dobrze, ale niestety musiała przełknąć gorycz porażki.

Czy Korona Pogoń po trzy i pół letnim okresie gry w klasie "A" jest w stanie walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywek i czy po ewentualnym awansie poradzi sobie w "okręgówce"? Na to pytanie niema krótkiej i zwięzłej odpowiedzi, każdy sam może sobie odpowiedzieć na tą niewiadomą, lub poczekać kilka miesięcy gdy odpowiedzi przyjdą same.

Statystyki:

Mecze - 13 ( 6 D - 7 W )

Punkty - 23 ( 9 D - 14 W )

Wygrane - 7 ( 3 D - 4 W )

Remisy - 2 ( 0 D - 2 W )

Porażki - 4 ( 3 D - 1 W )

Bramki zdobyte - 41 ( 25 D - 16 W )

Bramki stracone - 24 ( 14 D - 10 W )

Strzelcy bramek:

11 - Jakub Woźniak

8 - Patryk Brajer

5 - Mateusz Majchrzak