Junior gromi Gołuchów

Na zakończenie rundy jesiennej drużyna juniora młodszego pokonała na własnym stadionie gości z LZS Gołuchów 5-0(1:0)

Strzelanie w 20 min rozpoczął Bartek Bakowski, który znakomite dośrodkowanie Konrada Góreckiego zamienił na bramkę strzałem głową.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się skromnym prowadzeniem gospodarzy.

Od początku drugiej połowy nasza drużyna ruszyła do ataku. W 48 min akcje sam na sam wykorzystał Bartek Bąkowski i było już 2-0. Po kilku minutach znowu przejecie piłki w środku boiska i zimna krew w polu karnym Dawida Majtasa i już było 3-0

Nasza drużyna panowała na boisku, gra z pierwszej piłki, wychodzenie na pozycje przy zachowaniu dyscypliny w obronie.

W 60" po faulu na Bartku Bąkowskim w polu karnym pewnym egzekutorem rzutu karnego był kapitan Albert Frankowski i prowadziliśmy 4-0

Dzieła zniszczenia przyjezdnych dokonał Bartek Martyna, po rajdzie z połowy boiska płaskim strzałem pokonał bramkarza gości i ustalił wynik meczu na 5-0.

Kończymy rundę jesienną na 6 miejscu z małymi stratami punkowymi do podium. Wiosna będzie nasza.

Wszystkim zawodnikom, zarządowi GLZS Korona, sponsorom, sympatykom oraz wspaniałym kibicom, którzy zawsze są z naszą drużyną- DZIĘKUJE

Skład Korony: M. Krawczyk, D. Kołodziejczak, A. Frankowski, E. Sztylka, M. Juszczak, D. Majtas(E. Kraszkiewicz), B. Martyna, K. Górecki( E. Pawłowicz), K. Wolny, M. Popiołek(K.Kit), B. Bąkowski(A. Stasiak)