Junior młodszy drugi w A klasie

Na zakończenie rozgrywek kaliskiej A klasy w kategorii junior młodszy nasza drużyna uległa gospodarzom z Liskowa 3-5 (2-1)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Emil Sadłowski strzałem z woleja w 20 min. Do przerwy wynik podwyższył pięknym strzałem pod poprzeczkę z 30 metrów Michał Juszczak. Po przerwie jeszcze jedno trafienie strzałem zza pola karnego dołożył Bartek Martyna.

Skład Korony: Adam Helwing( Michał Krawczyk 60"), Emil Sadłowski, Mateusz Marciniak(Eliasz Sztylka 60"), Albert Frankowski, Mateusz Nowicki(Michał Małecki 41"), Szymon Urbaniak, Eryk Pawłowicz ( Bartek Martyna 35"), Wiktor Waszak( Marcin Popiołek 35"), Norbert Siałkowski, Bartek Bąkowski, Michał Juszczak

Nasza drużyna już wcześniej zapewniła sobie drugie miejsce w grupie. GRATULUJEMY

Wszystkim, którzy wspierali drużynę, rodzicom i opiekunom, trenerowi, władzom Miasta i Gminy, Klubu bardzo dziękuje za współprace w mijającym sezonie.

Życzę udanych i pełnych wrażeń wakacji, dostania się do wybranych szkół średnich i dużo dużo zdrowia.