Junior młodszy na remis z liderem

Podziałem punktów zakończył się mecz na szczycie juniora młodszego pomiędzy Koroną Pogoń Stawiszyn i Szczytem Szczytniki

Bramke dla naszej drużyny zdobył Bartek Martyna z asysty Norberta Siałkowskiego.

Mecz źle rozpoczął się dla naszej drużyny. Już w 15 min po błędzie naszego bloku defensywnego straciliśmy gola. Jednak nasza drużyna z każdą upływającą minuta przejmowała inicjatywę na boisku. Uwieńczeniem była akcja w 28 minucie gdzie po ładnym rozegraniu w środku boiska strzałem z 25 metrów Bartek Martyna pokonał bramkarza gości. Po zmianie stron nasza drużyna miała jeszcze kilka okazji na przechylenie szali zwycięstwa na swoja stronę. W 60 min po strzale Bartka Martyny z rzutu wolnegotrafił w poprzeczkę.

Skład Korony: M. Krawczyk, A. Frankowski, M. Małecki, M. Nowicki, E. Sztylka, N. Siałkowski, M. Popiołek, S. Urbaniak, M. Juszczak( B. Bąkowski 55"), B. Martyna, D. Dziuba,

Rezerwowi: E. Pawłowicz, A. Helwing. Kontuzjowany jest D. Kołodziejczak- życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Następny mecz zagramy na wyjeździe z LZS Godziesze o godzinie 11.00 w Godzieszach