Juniorskie derby dla Korony!!!!!!

Kolejne derby juniora dla Korony Pogoń Stawiszyn !!!!!!!!!!!!!!!!

Zwycięską bramkę po solowej akcji zdobył Bartek Martyna w 70 minucie

Nasza drużyna wyszła na boisko niezwykle zmotywowana i żądna sukcesu. Na marginesie, to jedyna drużyna, która w tak regularny sposób potrafi ogrywać naszych sąsiadów zza miedzy.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem walki w środku pola, ale nie brakowało ładnych akcji, dośrodkowań ze strony Eliasza Sztylki czy Marcina Popiołka. Klasą był jak zwykle Albert Frankowski co w połączeniu z pewnym i skoncentrowanym Michałem Krawczykiem i Michałem Małeckim zapewniało nam zero z tyłu.

Na początku drugiej połowy trener Przybylski dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Bartek Bąkowski oraz Michał Juszczak, który wraca po chorobie.

Akcja bramkowa zaczęła się od pressingu naszej całej drużyny. Po prawej stronie boiska piłkę przejął Bartek Martyna po dwóch dryblingach strzelił z ostrego kąta i piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy.

Groźnie wyglądającej kontuzji w 77 min doznał Michał Małecki- życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie choć sytuacji nie brakowało.

Dzięki tej wygranej Korona jest wiceliderem naszej grupy. Kolejny mecz 9 maja zagramy z liderem ze Szczytnik o godz. 15.00 w Stawiszynie

Trening we wtorek o 18.00 w Petrykach

Skład Korony: M.Krawczyk, A. Frankowski (kpt), M. Nowicki(K. Tomaszewski 65'), S. Urbaniak, M. Małecki(E. Pawłowicz 77'), N. Siałkowski, B. Martyna, E, Sztylka, M. Popiołek( W. Waszak 70'), D. Kołodziejczak( B. Bąkowski 46') D. Dziuba(M. Juszczak 46'), bramkarz A. Helwing dostał wolne od trenera

Szkoda że tak emocjonujący mecz, tak dobry piłkarsko zgromadził tak mało kibiców, działaczy. Oni grają dla nas kochani rodzice