Korona Pogoń Stawiszyn- Odolanovia Odolanów 1:1

W poprzednim meczu drużyna Korony Pogoń Stawiszyn musiała uznać wyższość drużyny z Pleszewa przegrywając 2:1

Podopieczni Piotra Tomaszewskiego urwali punkty vc liderowi Kaliskiej Klasy Okręgowej.

Mecz od samego początku mógł podobać się kibicom zebranym na boisku w Stawiszynie za sprawą stwarzanych akcji przez gości jak i gospodarzy. Początek jednak należał do gości którzy otworzyli wynik tego spotkania w 8 min wykorzystując prosty błąd obrony,w tej akcji bramkarz gospodarzy Tomasz Kasik był bez szans i musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Szybka strata bramki ożywiła jeszcze bardziej zawodników ze Stawiszyna lecz do przerwy nie udało się zmienić wyniku. W drugiej połowie to właśnie gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce. W 49 min Patryk Brajer strzelił wyrównującą bramkę i mieliśmy 1:1. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania choć zawodnicy ze Stawiszyna mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę za sprawą Jakuba Woźniaka,który był ewidentnie faulowany w polu karnym przeciwników,lecz sędzia nie wskazał na wapno.Niesłusznie żółtą kartkę zobaczył Adrian Brajer,który został kopnięty przez zawodnika z Odolanowa lecz sędzia ukarał zawodnika gości jak i Adriana, Podobna sytuacja była z naszym nowym zawodnikiem Patrykiem Tomaszewskim,który otrzymał drugą żółtą a w konsekwencji czerwona kartkę. Podsumowując bardzo słaba praca sędziów w tym spotkaniu uratowała drużynie Odolanovi 1 pkt.