Korona Pogoń Stawiszyn - Victoria Laski 3:2 (2:0)

Po raz kolejny zawodnicy stawiszyńskiej Korony Pogoń udowodnili iż zasługują na grę na obecnym szczeblu rozgrywek. W dzisiejszym spotkaniu odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo i awansowali na 11 miejsce w ligowej tabeli zrównując się punktami z Victorią Skarszew. Jeżeli ktoś obstawiał że będzie to łatwy pojedynek z ostatnią drużyną kaliskiej okręgówki, to się rozczarował. Pomimo prowadzenia podopiecznych Zbigniewa Barwińskiego 3:0 goście nie zamierzali oddać pola gry miejscowym i konsekwentnie próbowali zniwelować straty. Konsekwencja Victorii doprowadziła do strzelenia dwóch bramek w 83 i 87 min co wprowadziło zaniepokojenie  szeregach gospodarzy. Na szczęście dla drużyny ze Stawiszyna przyjezdnym brakło czasu na wyrównanie wyniku i punkty pozostały w Stawiszynie.

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę w Brzezinach o godz. 17:00 z miejscową Olimpią.