Lider w Stawiszynie - zapowiedź V kolejki ligowej.

W piątej kolejce ligowej na stadionie w Stawiszynie spotkają się dwie niepokonane drużyny w obecnym sezonie. Zespół gości do tej pory odniósł trzy zwycięstwa i jeden remis, natomiast gospodarze dwa zwycięstwa i dwa remisy..Zespół z Gorzyc Małych zajmuję obecnie fotel lidera z dorobkiem 10 pkt. natomiast  podopieczni Piotra Tomaszewskiego z ośmioma punktami plasują się na czwartej pozycji. . W dotychczasowych spotkaniach obu drużyn stawiszyński zespół pokonał u siebie gości 7:0, z kolei w Gorzycach Małych spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Kolegium Sędziów Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na to spotkanie wyznaczyło trójkę arbitrów w składzie: Adam Wieczorek, Dawid Matyniak oraz Daniel Ostrysz.

Pary V kolejki ligowej:

Wicher Mycielin - Błękitni Sparta Kotlin      godz. 11:00