Podsumowanie sezonu 2016/2017

Zdecydowanie zawodnicy ze Stawiszyna tego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Korona/Pogoń Stawiszyn otrzymała  w tym sezonie sporo ciosów, przez co została zdegradowana do Kaliskiej klasy "A" .  Stawiszyn zajął przedostatnie miejsce w tabeli, zdobywając łącznie w 30 meczach  18 punktów na co złożyło się 5 zwycięstw, 3 remisy i 22 porażki.  Najlepszym strzelcem w drużynie był Mateusz Majchrzak.

Do klasy "A" spadła też Raszkowianka Raszków oraz Szczyt Szczytniki.

Bardzo dobrze zaprezentowały się młodzieżowe drużyny Korony/Pogoń !! Grupa żak prowadzona przez Piotra Wesołowskiego 1 miejsce w grupie, młodzik młodszy prowadzony przez Piotra Kozaneckiego 1 miejsce w grupie, trampkarz prowadzony przez Władysława Miłka środek tabeli.

O treningach,sparingach oraz transferach będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy kibicom, którzy mimo porażek przez cały sezon byli z nami i dopingowali naszej drużynie !!

Zapraszamy wszystkich na wybory sprawozdawczo-wyborcze , które odbędą się 06.07.2017 o godzinie 19:00 w siedzibie klubu GLZS Korona/Pogoń Stawiszyn