Terminarz Klasy Okręgowej!!!
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia |
LKS Gołuchów | - | Szczyt Szczytniki | |
Victoria Skarszew | - | Astra Krotoszyn | |
Olimpia Brzeziny | - | Odolanovia Odolanów | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Stal Pleszew | |
Raszkowianka Raszków | - | KS Opatówek | |
Pogoń Trębaczów | - | Zefka Kobyla Góra | |
Orzeł Mroczeń | - | GKS Żerków | |
Piast Kobylin | - | Barycz Janków Przygodzki |
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia |
Szczyt Szczytniki | - | Barycz Janków Przygodzki | |
GKS Żerków | - | Piast Kobylin | |
Zefka Kobyla Góra | - | Orzeł Mroczeń | |
KS Opatówek | - | Pogoń Trębaczów | |
Stal Pleszew | - | Raszkowianka Raszków | |
Odolanovia Odolanów | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Astra Krotoszyn | - | Olimpia Brzeziny | |
LKS Gołuchów | - | Victoria Skarszew |
Kolejka 3 - 27-28 sierpnia |
Victoria Skarszew | - | Szczyt Szczytniki | |
Olimpia Brzeziny | - | LKS Gołuchów | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Astra Krotoszyn | |
Raszkowianka Raszków | - | Odolanovia Odolanów | |
Pogoń Trębaczów | - | Stal Pleszew | |
Orzeł Mroczeń | - | KS Opatówek | |
Piast Kobylin | - | Zefka Kobyla Góra | |
Barycz Janków Przygodzki | - | GKS Żerków |
Kolejka 4 - 3-4 września |
Szczyt Szczytniki | - | GKS Żerków | |
Zefka Kobyla Góra | - | Barycz Janków Przygodzki | |
KS Opatówek | - | Piast Kobylin | |
Stal Pleszew | - | Orzeł Mroczeń | |
Odolanovia Odolanów | - | Pogoń Trębaczów | |
Astra Krotoszyn | - | Raszkowianka Raszków | |
LKS Gołuchów | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Victoria Skarszew | - | Olimpia Brzeziny |
Kolejka 5 - 10-11 września |
Olimpia Brzeziny | - | Szczyt Szczytniki | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Victoria Skarszew | |
Raszkowianka Raszków | - | LKS Gołuchów | |
Pogoń Trębaczów | - | Astra Krotoszyn | |
Orzeł Mroczeń | - | Odolanovia Odolanów | |
Piast Kobylin | - | Stal Pleszew | |
Barycz Janków Przygodzki | - | KS Opatówek | |
GKS Żerków | - | Zefka Kobyla Góra |
Kolejka 6 - 17-18 września |
Szczyt Szczytniki | - | Zefka Kobyla Góra | |
KS Opatówek | - | GKS Żerków | |
Stal Pleszew | - | Barycz Janków Przygodzki | |
Odolanovia Odolanów | - | Piast Kobylin | |
Astra Krotoszyn | - | Orzeł Mroczeń | |
LKS Gołuchów | - | Pogoń Trębaczów | |
Victoria Skarszew | - | Raszkowianka Raszków | |
Olimpia Brzeziny | - | Korona/Pogoń Stawiszyn |
Kolejka 7 - 24-25 września |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Szczyt Szczytniki | |
Raszkowianka Raszków | - | Olimpia Brzeziny | |
Pogoń Trębaczów | - | Victoria Skarszew | |
Orzeł Mroczeń | - | LKS Gołuchów | |
Piast Kobylin | - | Astra Krotoszyn | |
Barycz Janków Przygodzki | - | Odolanovia Odolanów | |
GKS Żerków | - | Stal Pleszew | |
Zefka Kobyla Góra | - | KS Opatówek |
Kolejka 8 - 1-2 października |
Szczyt Szczytniki | - | KS Opatówek | |
Stal Pleszew | - | Zefka Kobyla Góra | |
Odolanovia Odolanów | - | GKS Żerków | |
Astra Krotoszyn | - | Barycz Janków Przygodzki | |
LKS Gołuchów | - | Piast Kobylin | |
Victoria Skarszew | - | Orzeł Mroczeń | |
Olimpia Brzeziny | - | Pogoń Trębaczów | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Raszkowianka Raszków |
Kolejka 9 - 8-9 października |
Raszkowianka Raszków | - | Szczyt Szczytniki | |
Pogoń Trębaczów | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Orzeł Mroczeń | - | Olimpia Brzeziny | |
Piast Kobylin | - | Victoria Skarszew | |
Barycz Janków Przygodzki | - | LKS Gołuchów | |
GKS Żerków | - | Astra Krotoszyn | |
Zefka Kobyla Góra | - | Odolanovia Odolanów | |
KS Opatówek | - | Stal Pleszew |
Kolejka 10 - 15-16 października |
Szczyt Szczytniki | - | Stal Pleszew | |
Odolanovia Odolanów | - | KS Opatówek | |
Astra Krotoszyn | - | Zefka Kobyla Góra | |
LKS Gołuchów | - | GKS Żerków | |
Victoria Skarszew | - | Barycz Janków Przygodzki | |
Olimpia Brzeziny | - | Piast Kobylin | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Orzeł Mroczeń | |
Raszkowianka Raszków | - | Pogoń Trębaczów |
Kolejka 11 - 22-23 października |
Pogoń Trębaczów | - | Szczyt Szczytniki | |
Orzeł Mroczeń | - | Raszkowianka Raszków | |
Piast Kobylin | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Barycz Janków Przygodzki | - | Olimpia Brzeziny | |
GKS Żerków | - | Victoria Skarszew | |
Zefka Kobyla Góra | - | LKS Gołuchów | |
KS Opatówek | - | Astra Krotoszyn | |
Stal Pleszew | - | Odolanovia Odolanów |
Kolejka 12 - 29-30 października |
Szczyt Szczytniki | - | Odolanovia Odolanów | |
Astra Krotoszyn | - | Stal Pleszew | |
LKS Gołuchów | - | KS Opatówek | |
Victoria Skarszew | - | Zefka Kobyla Góra | |
Olimpia Brzeziny | - | GKS Żerków | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Barycz Janków Przygodzki | |
Raszkowianka Raszków | - | Piast Kobylin | |
Pogoń Trębaczów | - | Orzeł Mroczeń |
Kolejka 13 - 5-6 listopada |
Orzeł Mroczeń | - | Szczyt Szczytniki | |
Piast Kobylin | - | Pogoń Trębaczów | |
Barycz Janków Przygodzki | - | Raszkowianka Raszków | |
GKS Żerków | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Zefka Kobyla Góra | - | Olimpia Brzeziny | |
KS Opatówek | - | Victoria Skarszew | |
Stal Pleszew | - | LKS Gołuchów | |
Odolanovia Odolanów | - | Astra Krotoszyn |
Kolejka 14 - 12-13 listopada |
Szczyt Szczytniki | - | Astra Krotoszyn | |
LKS Gołuchów | - | Odolanovia Odolanów | |
Victoria Skarszew | - | Stal Pleszew | |
Olimpia Brzeziny | - | KS Opatówek | |
Korona/Pogoń Stawiszyn | - | Zefka Kobyla Góra | |
Raszkowianka Raszków | - | GKS Żerków | |
Pogoń Trębaczów | - | Barycz Janków Przygodzki | |
Orzeł Mroczeń | - | Piast Kobylin |
Kolejka 15 - 19-20 listopada |
Piast Kobylin | - | Szczyt Szczytniki | |
Barycz Janków Przygodzki | - | Orzeł Mroczeń | |
GKS Żerków | - | Pogoń Trębaczów | |
Zefka Kobyla Góra | - | Raszkowianka Raszków | |
KS Opatówek | - | Korona/Pogoń Stawiszyn | |
Stal Pleszew | - | Olimpia Brzeziny | |
Odolanovia Odolanów | - | Victoria Skarszew | |
Astra Krotoszyn | - | LKS Gołuchów |
Komentarze