XVI kolejka ligowa (29.03.2015)

Gradem goli zakończył się mecz o mistrzostwo kaliskiej klasy "A" gr.1. Zawodnicy Korony Pogoń wysoko pokonali Liskowiaka Lisków 8:1 (4:0). Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gospodarzy, którzy w pierwszych pięciu minutach trzykrotnie groźnie zaatakowali bramkę Liskowiaka. Dopiero w 6 minucie strzałem zza pola karnego Rafał Drzewiecki otworzył wynik. Na kolejne trafienie gospodarzy trzeba było czekać do 30 minuty, gdy Roman Gałązka zamienił rzut karny na bramkę. (wcześniej w polu karnym faulowany był Patryk Brajer) Na kolejne trafienia nie trzeba było długo czekać, bo już trzy minuty później Jakub Woźniak podwyższył na 3:0, a Patryk Brajer zakończył w 38 min. festiwal strzelecki pierwszej połowy. Druga odsłona gry to również bardzo ofensywny styl gry co przełożyło się na dwa gole Mateusza Majchrzaka (48' 49') Kolejne bramki były już tylko kwestią czasu, gdyż miejscowi kontrolowali grę i często zagrażali bramce rywala, Poukładana gra gospodarzy zaprocentowała jeszcze w 67 i 88 minucie, gdy kolejne bramki zaliczyli Patryk Brajer i Rafał Drzewiecki. Honorowego gola Liskowiak strzelił w 73 min z rzutu karnego. Nadmienić również trzeba że w 70 minucie gry zadebiutował w drużynie seniorów Mateusz Marciniak, zmieniając Tomasza Bażege.

Następne spotkanie o ligowe punty odbędzie się w Stawiszynie 12.04.2015, a rywalem będzie lider GKS Żerków.