XXIV kolejka ligowa (31.05.2015)

Olimpia Brzeziny - Korona Pogoń Stawiszyn 2:2 (0:0)

Czysto matematyczne szanse pozostały drużynie Korony Pogoń na awans po remisie w Brzezinach.

Jak można było się spodziewać, był to mecz walki o każdą piłkę i każdy metr boiska. W pierwszej połowie spotkania obie drużyny grały w taki sposób aby nie stracić bramki. Natomiast druga odsłona gry to zdecydowane ataki Korony co przełożyło się na dwa trafienia Jakuba Woźniaka (62' 69'). Po strzeleniu drugiej bramki piłkarze ze Stawiszyna mieli w głowie już chyba tylko ostatni gwizdek sędziego i mogliśmy oglądać zgoła odmienny zespół Korony Pogoń,  Podrażnieni takim obrotem sprawy Olimpia ruszyła szturmem na bramkę gości i w 74 minucie dopięła swego strzelając bramkę kontaktową z rzutu karnego. Dalsza część gry to konsekwentne ataki Olimpii i rozpaczliwa obrona przyjezdnych. Niestety w doliczonym czasie gry gospodarze przełamali defensorów Korony i doprowadzili do wyrównania.