Zapowiedź 17 kolejki ligowej!

W nadchodzący weekend do Stawiszyna zawita ekipa Błękitnych/Sparty Kotlin .Goście z dorobkiem 22 oczek plasują się obecnie na 9  lokacie w lidze. W pierwszym meczu tych drużyn Korona wygrała na boisku w Magnuszewicach 1:0 liczymy na potrzymanie zwycięskiej passy . Start tego meczu o godzinie 11;00 na stadionie miejskim w Stawiszynie.Zapraszamy!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Oto zestaw par oraz obsada sędziowska:

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

Goliński-Pawelec-Galewski

WKS Witaszyce

11:00/Korzeniew/

Drużyna Juniora Młodszego swój mecz rozegra na wyjeździe z Lzs Godziesze o godzinie 15:00 w sobote

Trampkarze prowadzenie przez Grzegorza Janczyka swój kolejny mecz rozegrają w niedziele o godzinie 10:00 w Kaliszu z miejscowym Kks-em

Weekendowe zmagania zakończą Orlicy którzy w Poniedziałek o godzinie 17:00 na Orliku w Zbiersku podejmą Liskowiaka Lisków.