Zapowiedź XIX kolejki ligowej.

Przed nami kolejne zmagania piłkarzy stawiszyńskiej Korony Pogoń,w rozgrywkach o mistrzostwo kaliskiej klasy"A" gr.1, Podopieczni Piotra Tomaszewskiegona własnym obiekcie podejmować będą 12 drużynę ligowej tabeli. CKS Zduny. Gospodarze po ostatniej porażce w Raszkowie chcąc zachować kontakt z ligową czołówką nie mogą pozwolić sobie na stratę choćby 1 punktu. Natomiast drużyna przyjezdna myśląc o utrzymaniu się w klasie "A" na pewno nie przyjedzie do Stawiszyna aby oddać mecz bez walki. Także w niedzielne przedpołudnie zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko sportowe na stadionie w Stawiszynie. Pierwszy gwizdek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Arbitrami wyznaczonymi przez Kolegium Sędziów KOZPN będą: Eugeniusz Grzesiak, Paweł Moszak oraz Adam Wieczorek. Organizatorzy gorąco zapraszają na mecz.

Pozostałe pary 19 kolejki ligowej.

Liskowiak Lisków - CKS Zbiersk

Raszkowianka Raszków - GKS Żerków