Zapowiedź XX kolejki ligowej.

Przed nami kolejne zmagania piłkarzy kaliskiej klasy "A". W 20 odsłonie tego sezonu zawodnicy Korony Pogoń udadzą się do Zbierska gdzie zmierzą się z lokalnym rywalem. Jak przystało na mecz derbowy sprawa końcowego wyniku powinna być otwarta do ostatniego gwizdka sędziego. Po raz kolejny podopieczni Piotra Tomaszewskiego myśląc o zajęciu lokaty w pierwszej trójce nie mogą stracić choćby jednego punktu na boisku w Zbiersku. Również zespół CKS-u chcąc pozostać w grupie drużyn walczących o awans do klasy okręgowej nie może pozwolić sobie choćby na remis. Dzięki takiemu układowi tabeli zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie obu drużyn i walkę na boisku do samego końca. W formie ciekawostki dodajmy że Korona Pogoń Stawiszyn za każdym razem schodziła z murawy w Zbiersku pokonana. Obiektywnie spoglądając na poczynania stawiszyńskiego zespołu w obecnym sezonie, można mieć nadzieję iż złą passa zostanie przełamana.

Zawody arbitrować będzie Mateusz Marciniak, a pomagać na liniach będą: Dawid Goliński oraz Marian Turkiewicz.

Pozostałe pary XX kolejki.

GKS Żerków - WKS Witaszyce

Olimpia Brzeziny - LKS Gorzyce Małe

Szczyt Szczytniki - OKS Ostrów Wlkp.

Żaki Taczanów - Unia Szymanowice

Błękitni Sparta Kotlin - Liskowiak Lisków