Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
1:2
Teleszyna Przykona
Sparta Barłogi
1:1
Znicz Władysławów
GKS Osiek Wielki
0:3
Zks Orły Zagórów
Hetman Orchowo
1:2
Nałęcz Babiak
Górnik Kłodawa
3:2
Warta Kramsk
Piast Grodziec
3:1
GKS II Sompolno
LMKS Czarni Brzeźno
2:7
Baszta Przedecz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Babiak
4:1
Grom Malanów
Teleszyna Przykona
1:1
Piast Grodziec
Znicz Władysławów
3:2
Górnik Kłodawa
GKS II Sompolno
2:0
Sparta Barłogi
Baszta Przedecz
2:0
Warta Kramsk
Hetman Orchowo
2:3
Zks Orły Zagórów
LMKS Czarni Brzeźno
1:0
GKS Osiek Wielki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:0
LMKS Czarni Brzeźno
Grom Malanów
2:1
Zks Orły Zagórów
Górnik Kłodawa
0:1
GKS II Sompolno
Warta Kramsk
3:2
Znicz Władysławów
Sparta Barłogi
0:3
Teleszyna Przykona
GKS Osiek Wielki
2:2
Baszta Przedecz
Piast Grodziec
1:1
Nałęcz Babiak
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Babiak
4:2
Sparta Barłogi
GKS II Sompolno
3:5
Warta Kramsk
Teleszyna Przykona
2:5
Górnik Kłodawa
GKS Osiek Wielki
2:0
Hetman Orchowo
LMKS Czarni Brzeźno
1:0
Grom Malanów
Zks Orły Zagórów
6:2
Piast Grodziec
Baszta Przedecz
2:1
Znicz Władysławów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Barłogi
0:2
Zks Orły Zagórów
Górnik Kłodawa
1:0
Nałęcz Babiak
Warta Kramsk
2:3
Teleszyna Przykona
Znicz Władysławów
1:1
GKS II Sompolno
Grom Malanów
2:1
GKS Osiek Wielki
Hetman Orchowo
1:1
Baszta Przedecz
Piast Grodziec
0:2
LMKS Czarni Brzeźno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Babiak
2:1
Warta Kramsk
Teleszyna Przykona
1:1
Znicz Władysławów
Baszta Przedecz
4:0
GKS II Sompolno
GKS Osiek Wielki
1:2
Piast Grodziec
Hetman Orchowo
4:6
Grom Malanów
LMKS Czarni Brzeźno
3:2
Sparta Barłogi
Zks Orły Zagórów
1:2
Górnik Kłodawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
0:5
Baszta Przedecz
Warta Kramsk
3:1
Zks Orły Zagórów
GKS II Sompolno
1:3
Teleszyna Przykona
Znicz Władysławów
2:2
Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi
1:3
GKS Osiek Wielki
Górnik Kłodawa
1:0
LMKS Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
2:1
Hetman Orchowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
1:2
Piast Grodziec
Nałęcz Babiak
3:1
GKS II Sompolno
LMKS Czarni Brzeźno
3:1
Warta Kramsk
Zks Orły Zagórów
3:1
Znicz Władysławów
Baszta Przedecz
3:1
Teleszyna Przykona
GKS Osiek Wielki
1:0
Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo
7:0
Sparta Barłogi
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
4:0
Hetman Orchowo
Warta Kramsk
3:1
GKS Osiek Wielki
GKS II Sompolno
2:2
Zks Orły Zagórów
Znicz Władysławów
3:0
LMKS Czarni Brzeźno
Teleszyna Przykona
0:4
Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi
2:0
Grom Malanów
Piast Grodziec
2:4
Baszta Przedecz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
1:3
Górnik Kłodawa
Hetman Orchowo
2:4
Warta Kramsk
Piast Grodziec
2:2
Sparta Barłogi
LMKS Czarni Brzeźno
0:1
GKS II Sompolno
Zks Orły Zagórów
4:0
Teleszyna Przykona
Baszta Przedecz
2:1
Nałęcz Babiak
GKS Osiek Wielki
3:0
Znicz Władysławów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Babiak
2:1
Zks Orły Zagórów
Górnik Kłodawa
6:1
Piast Grodziec
Warta Kramsk
4:1
Grom Malanów
Znicz Władysławów
5:0
Hetman Orchowo
Teleszyna Przykona
2:0
LMKS Czarni Brzeźno
Sparta Barłogi
0:3
Baszta Przedecz
GKS II Sompolno
1:5
GKS Osiek Wielki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
0:4
Znicz Władysławów
Sparta Barłogi
0:8
Górnik Kłodawa
Piast Grodziec
1:3
Warta Kramsk
Baszta Przedecz
1:0
Zks Orły Zagórów
GKS Osiek Wielki
1:2
Teleszyna Przykona
Hetman Orchowo
2:5
GKS II Sompolno
LMKS Czarni Brzeźno
0:2
Nałęcz Babiak
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Władysławów
7:2
Piast Grodziec
Nałęcz Babiak
3:1
GKS Osiek Wielki
Warta Kramsk
3:0*
Sparta Barłogi
GKS II Sompolno
7:1
Grom Malanów
Teleszyna Przykona
4:0
Hetman Orchowo
Górnik Kłodawa
3:2
Baszta Przedecz
Zks Orły Zagórów
4:0
LMKS Czarni Brzeźno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości