Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowy 1968
0:2
Pogoń Trębaczów
LILIA Mikstat
2:0
Tarchalanka Tarchały Wielkie
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
4:3
LKS Czarnylas
LKS Godziesze 1966
1:2
LZS Czajków
Pelikan Nowy Karolew
3:1
Victoria Laski
Sokół Bralin
3:0
KS Rogaszyce
Barycz Janków Przygodzki
5:3
Iskra Sieroszewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:0
Pelikan Nowy Karolew
Tarchalanka Tarchały Wielkie
2:0
Barycz Janków Przygodzki
Sokół Bralin
4:2
LKS Godziesze 1966
Victoria Laski
4:1
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LZS Czajków
1:5
LILIA Mikstat
Iskra Sieroszewice
0:3
LKS Jankowy 1968
KS Rogaszyce
2:0
LKS Czarnylas
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowy 1968
4:2
Tarchalanka Tarchały Wielkie
LKS Czarnylas
3:1
Victoria Laski
LILIA Mikstat
1:4
Sokół Bralin
Barycz Janków Przygodzki
7:3
LZS Czajków
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
2:0
Pogoń Trębaczów
LKS Godziesze 1966
1:0
KS Rogaszyce
Pelikan Nowy Karolew
6:2
Iskra Sieroszewice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
2:2
LKS Czarnylas
Tarchalanka Tarchały Wielkie
4:2
Pelikan Nowy Karolew
Sokół Bralin
2:2
Barycz Janków Przygodzki
LZS Czajków
0:3
LKS Jankowy 1968
Iskra Sieroszewice
4:1
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LKS Godziesze 1966
2:4
LILIA Mikstat
KS Rogaszyce
2:1
Victoria Laski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarchalanka Tarchały Wielkie
1:2
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Pelikan Nowy Karolew
2:4
LZS Czajków
LKS Jankowy 1968
2:1
Sokół Bralin
LKS Czarnylas
4:0
Iskra Sieroszewice
Barycz Janków Przygodzki
7:2
LKS Godziesze 1966
Victoria Laski
2:2
Pogoń Trębaczów
LILIA Mikstat
5:1
KS Rogaszyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarchalanka Tarchały Wielkie
2:1
LKS Czarnylas
Sokół Bralin
4:0
Pelikan Nowy Karolew
LZS Czajków
1:2
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LILIA Mikstat
0:4
Barycz Janków Przygodzki
Iskra Sieroszewice
1:3
Victoria Laski
LKS Godziesze 1966
4:0
LKS Jankowy 1968
KS Rogaszyce
2:1
Pogoń Trębaczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowy 1968
2:1
LILIA Mikstat
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
1:1
Sokół Bralin
Pelikan Nowy Karolew
1:2
LKS Godziesze 1966
Pogoń Trębaczów
3:1
Iskra Sieroszewice
LKS Czarnylas
3:1
LZS Czajków
Barycz Janków Przygodzki
3:1
KS Rogaszyce
Victoria Laski
2:1
Tarchalanka Tarchały Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
5:1
LKS Jankowy 1968
Tarchalanka Tarchały Wielkie
2:1
Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin
3:0
LKS Czarnylas
LZS Czajków
1:3
Victoria Laski
LILIA Mikstat
6:1
Pelikan Nowy Karolew
LKS Godziesze 1966
2:2
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
KS Rogaszyce
1:2
Iskra Sieroszewice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Nowy Karolew
2:4
Barycz Janków Przygodzki
Pogoń Trębaczów
4:1
LZS Czajków
LKS Jankowy 1968
7:0
KS Rogaszyce
LKS Czarnylas
3:4
LKS Godziesze 1966
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
1:4
LILIA Mikstat
Victoria Laski
2:1
Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice
4:2
Tarchalanka Tarchały Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jankowy 1968
1:1
Pelikan Nowy Karolew
Barycz Janków Przygodzki
3:2
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
Sokół Bralin
1:0
Pogoń Trębaczów
LZS Czajków
1:0
Iskra Sieroszewice
LILIA Mikstat
4:2
LKS Czarnylas
LKS Godziesze 1966
3:0
Victoria Laski
KS Rogaszyce
1:2
Tarchalanka Tarchały Wielkie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Nowy Karolew
1:1
KS Rogaszyce
Pogoń Trębaczów
1:3
LKS Godziesze 1966
LKS Czarnylas
0:1
Barycz Janków Przygodzki
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
1:2
LKS Jankowy 1968
Tarchalanka Tarchały Wielkie
2:2
LZS Czajków
Victoria Laski
5:2
LILIA Mikstat
Iskra Sieroszewice
1:1
Sokół Bralin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Nowy Karolew
1:7
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
LKS Jankowy 1968
4:0
LKS Czarnylas
Barycz Janków Przygodzki
2:2
Victoria Laski
Sokół Bralin
3:1
Tarchalanka Tarchały Wielkie
LILIA Mikstat
6:1
Pogoń Trębaczów
LKS Godziesze 1966
2:4
Iskra Sieroszewice
KS Rogaszyce
2:0
LZS Czajków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Trębaczów
1:3
Barycz Janków Przygodzki
LKS Czarnylas
1:0
Pelikan Nowy Karolew
LKS Orzeł Wysocko Wielkie
0:3
KS Rogaszyce
Tarchalanka Tarchały Wielkie
3:1
LKS Godziesze 1966
Victoria Laski
3:0
LKS Jankowy 1968
LZS Czajków
2:2
Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice
1:3
LILIA Mikstat
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości