Korona Pogoń Stawiszyn(JM)-Grom Golina(JM) 4:0

Udany debiut trenerski zaliczył dzisiaj dobrze znany Pan Piotr Tomaszewski,który na co dzień trenuje drużynę seniorów a w zeszłym tygodniu objął również drużynę juniorów !

Juniorzy ze Stawiszyna od początku kontrolowali dzisiejszy mecz.Już w 13min spotkania świetne podanie Kacpra Wolnego wykorzystał Michał Juszczak,który mocnym strzałem po ziemi pokonał golkipera gości i ulokował piłkę w siatce.Kibice nie musieli długo czekać na kolejną bramkę,świeżo wprowadzony na plac gry (15 min meczu) Bartłomiej Bąkowski po zaledwie 1min swojej gry wykorzystał świetną wrzutkę Kacpra Wolnego,mocnym strzałem pod poprzeczkę posłał futbolówkę do siatki. Na listę strzelców w 30min mógł wpisać się Szymon Urbaniak,który minął dwóch przeciwników i huknął jak z armaty,lecz piłka odbiła się o słupek a w następstwie wpadła w ręce bramkarza przyjezdnych.Trzecią bramkę dla drużyny ze Stawiszyna strzelił w 40min kapitan drużyny-Albert Frankowski,który znalazł się w polu karnym,gdzie doszło do zamieszania podczas wykonywanego rzutu rożnego Bartosz Martyna dograł do Alberta a ten pewnym strzałem posłał piłkę do siatki. Po zmianie stron gra była już bardziej wyrówna lecz świetnie dysponowany bramkarz gospodarzy-Michał Krawczyk pewnie stał na straży i popisywał się świetnymi interwencjami ! W 56min sam na sam z bramkarzem wyszedł Bartłomiej Bąkowski,który został sfaulowany przez obrońcę gości w okolicach 25m.Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji jak faul i rzut wolny do którego podszedł Bartosz Martyna,ten pewnie przymierzył i ustalił wynik meczu na 4:0. Swój pierwszy mecz w drużynie ze Stawiszyna rozegrał nowy nabytek jakim jest Jakub Napruszewski,który w 65min meczu zmienił świetnie grającego Michała Krawczyka. Cała drużyna zasługuje na wielkie wielkie brawa za dzisiejszy świetnie rozegrany mecz !

Kolejny mecz Juniorzy Korony Pogoń Stawiszyn rozegrają w przyszłą sobotę (09.04.16r.) o gdz 16:00 na własnym boisku z Polonią Kępno ! Zapraszamy !!!