Grom rozGROMiony !!!

Zawodnicy ze Stawiszyna pokonali na własnym obiekcie zawodników Gromu Golina 5:0

Zawodnicy ze Stawiszyna długo trzymali w niepewności kibiców bowiem pierwszego gola zobaczyliśmy dopiero w 30min którego strzelił Patryk Brajer,który wykorzystał świetną wrzutkę Huberta Brajera i mocnym strzałem głowa posłał piłkę do siatki.W 41min do siatki również trafił Patryk Brajer,który z łatwością ograł obrońców Gromu i mocnym strzałem podwyższył wynik na 2:0.W drugiej połowie zawodnicy ze Stawiszyna wyszli bardzo zmotywowani i widać było,że chcą podwyższyć wynik.Udało się to już w 60 min gdzie przytrzymywany w polu karnym przez obrońcę Gromu był Patryk Brajer,sędzia nie mógł podjąć innej decyzji jak rzut karny,którego na gola zamienił Rafał Drzewiecki.Kolejną bramkę dla drużyny ze Stawiszyna zdobył w 76min Jakub Woźniak,który wyprzedził obrońców z Goliny i posłał futbolówkę do siatki. Wynik w 83min ustalił Jakub Woźniak,który z łatwością w polu karnym okiwał i wyprzedził 3 obrońców Gromu.

Udany debiut w drużynie seniorów zaliczył Albert Frankowski,który na co dzień występuje w drużynie juniorów.

Kolejny mecz drużyna ze Stawiszyna rozegra na wyjeździe z drużyną OKS Ostrów Wielkopolski o gdz 11:00 na boisku w Ostrowie !