Junior znowu zwycięża

Kolejne 3 pkt zdobyli zawodnicy juniora młodszego Korony pokonując na własnym boisku drużynę Victorii Skarszew.

Bramki niezwykłej urody zdobyli: niezawodny w ostatnich meczach Bartek Martyna strzałem z 30 pod poprzeczke, który zdobył w ostatnich 5 meczach 5 goli. Kolejne trafienie po pięknej akcji solo zdobył Norbert Siałkowski, który rajdem z lewej strony boiska zostawił w pokonanym polu czterech rywali i strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza Gości.

Nasza drużyna przez cały czas kontrolowała i tworzyła grę jednak chwila dekoncentracji wystarczyła aby Goście zdobyli bramkę kontaktową. Jednak obiektywnie patrząc ilość zmarnowanych sytuacji przez naszych napastników zastanawia i woła o mocna poprawę skuteczności. Jednak plaga kontuzji, która dopada nasza drużynę na finiszu rozgrywek i krótka ławka rezerwowych sprawia że każde takie zwycięstwo smakuje podwójnie.

W drużynie udany mecz zaliczył nowy stary zawodnik Emil Sadłowski- witamy.

Brawo drużyna.

Skład Korony: M. Krawczyk (A. Helwing 60'), A. Frankowski, N. Siałkowski, M. Małecki, M. Nowicki, M. Juszczak, B. Martyna, D. Dziuba, E. Sztylka, B. Bąkowski( E. Pawłowicz 65'), E. Sadłowski.

Następny mecz rozegramy 30 maja z drużyną z Łąkocin

Serdecznie zapraszamy kibiców, gdyż będzie to ostatnie spotkanie naszej drużyny w tej rundzie na własnym boisku i mam nadzieję okazja do świętowania drugiego miejsca w tak trudnej i wyrównanej grupie.