Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
Pauza
Pelikan Grabów
2:0
LKS II gołuchów
Olimpia Brzeziny
2:1
LZS Czajków
Ogniwo Łąkociny
5:2
LZS Doruchów
CKS Zbiersk
3:1
Barycz Janków Przygodzki
Klub Sportowy Strażak Słupia
3:2
Grom Golina
Jarota II Witaszyce
7:0
Zieloni Koźminek
Zawisza Łęka Opatowska
0:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
GKS Grębanin
7:2
LKS Czarnylas
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Doruchów
Pauza
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:2
Jarota II Witaszyce
Barycz Janków Przygodzki
1:4
Zawisza Łęka Opatowska
LKS II gołuchów
2:2
Olimpia Brzeziny
Zieloni Koźminek
0:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
Prosna Kalisz
5:3
CKS Zbiersk
LZS Czajków
3:2
Ogniwo Łąkociny
LKS Czarnylas
2:2
Pelikan Grabów
Grom Golina
1:3
GKS Grębanin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Zbiersk
Pauza
LZS Doruchów
2:0
LZS Czajków
Zawisza Łęka Opatowska
5:1
Prosna Kalisz
Pelikan Grabów
4:0
Grom Golina
Olimpia Brzeziny
2:4
LKS Czarnylas
Ogniwo Łąkociny
2:5
LKS II gołuchów
Klub Sportowy Strażak Słupia
2:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Jarota II Witaszyce
5:0
Barycz Janków Przygodzki
GKS Grębanin
0:3
Zieloni Koźminek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czajków
Pauza
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:2
GKS Grębanin
Barycz Janków Przygodzki
4:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
Zieloni Koźminek
1:1
Pelikan Grabów
LKS II gołuchów
6:0
LZS Doruchów
LKS Czarnylas
1:2
Ogniwo Łąkociny
CKS Zbiersk
1:1
Zawisza Łęka Opatowska
Grom Golina
0:3
Olimpia Brzeziny
Prosna Kalisz
1:2
Jarota II Witaszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Łęka Opatowska
Pauza
Pelikan Grabów
2:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Olimpia Brzeziny
4:1
Zieloni Koźminek
GKS Grębanin
7:2
Barycz Janków Przygodzki
Prosna Kalisz
2:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
Ogniwo Łąkociny
6:3
Grom Golina
LZS Czajków
1:2
LKS II gołuchów
LZS Doruchów
3:1
LKS Czarnylas
Jarota II Witaszyce
6:2
CKS Zbiersk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II gołuchów
Pauza
Barycz Janków Przygodzki
0:7
Pelikan Grabów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
5:0
Olimpia Brzeziny
Zieloni Koźminek
1:4
Ogniwo Łąkociny
Prosna Kalisz
1:5
GKS Grębanin
LKS Czarnylas
1:2
LZS Czajków
CKS Zbiersk
0:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
Zawisza Łęka Opatowska
1:7
Jarota II Witaszyce
Grom Golina
1:2
LZS Doruchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota II Witaszyce
Pauza
Ogniwo Łąkociny
0:4
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
GKS Grębanin
3:3
CKS Zbiersk
LZS Doruchów
3:0
Zieloni Koźminek
Zawisza Łęka Opatowska
2:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
Pelikan Grabów
2:0
Prosna Kalisz
Olimpia Brzeziny
5:1
Barycz Janków Przygodzki
LZS Czajków
6:3
Grom Golina
LKS II gołuchów
1:2
LKS Czarnylas
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnylas
Pauza
Prosna Kalisz
2:1
Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki
1:1
Ogniwo Łąkociny
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:0
LZS Doruchów
Grom Golina
4:1
LKS II gołuchów
Zieloni Koźminek
0:1
LZS Czajków
CKS Zbiersk
2:3
Pelikan Grabów
Zawisza Łęka Opatowska
2:3
GKS Grębanin
Jarota II Witaszyce
4:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Strażak Słupia
Pauza
Pelikan Grabów
3:1
Zawisza Łęka Opatowska
GKS Grębanin
2:3
Jarota II Witaszyce
Olimpia Brzeziny
1:0
CKS Zbiersk
Ogniwo Łąkociny
0:0
Prosna Kalisz
LZS Czajków
1:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Czarnylas
0:5
Grom Golina
LKS II gołuchów
7:2
Zieloni Koźminek
LZS Doruchów
1:0
Barycz Janków Przygodzki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Golina
Pauza
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:3
LKS II gołuchów
Barycz Janków Przygodzki
1:2
LZS Czajków
Zawisza Łęka Opatowska
0:7
Olimpia Brzeziny
Zieloni Koźminek
1:0
LKS Czarnylas
GKS Grębanin
6:0
Klub Sportowy Strażak Słupia
CKS Zbiersk
5:3
Ogniwo Łąkociny
Jarota II Witaszyce
7:2
Pelikan Grabów
Prosna Kalisz
1:2
LZS Doruchów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Grębanin
Pauza
LZS Doruchów
1:0
CKS Zbiersk
Olimpia Brzeziny
3:3
Jarota II Witaszyce
Pelikan Grabów
2:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
LKS Czarnylas
0:9
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LZS Czajków
1:3
Prosna Kalisz
LKS II gołuchów
0:1
Barycz Janków Przygodzki
Grom Golina
1:5
Zieloni Koźminek
Ogniwo Łąkociny
3:3
Zawisza Łęka Opatowska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Koźminek
Pauza
GKS Grębanin
3:2
Pelikan Grabów
Barycz Janków Przygodzki
1:1
LKS Czarnylas
Zawisza Łęka Opatowska
0:2
LZS Doruchów
Olimpia Brzeziny
3:4
Klub Sportowy Strażak Słupia
Prosna Kalisz
1:1
LKS II gołuchów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:1
Grom Golina
CKS Zbiersk
1:2
LZS Czajków
Jarota II Witaszyce
7:1
Ogniwo Łąkociny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Grabów
Pauza
Ogniwo Łąkociny
1:4
Klub Sportowy Strażak Słupia
Zieloni Koźminek
0:4
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LZS Doruchów
0:7
Jarota II Witaszyce
Olimpia Brzeziny
4:1
GKS Grębanin
Grom Golina
3:3
Barycz Janków Przygodzki
LZS Czajków
2:3
Zawisza Łęka Opatowska
LKS II gołuchów
1:2
CKS Zbiersk
LKS Czarnylas
2:1
Prosna Kalisz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Pauza
GKS Grębanin
4:0
Ogniwo Łąkociny
LZS Doruchów
2:2
Klub Sportowy Strażak Słupia
Barycz Janków Przygodzki
3:0
Zieloni Koźminek
Zawisza Łęka Opatowska
2:1
LKS II gołuchów
Prosna Kalisz
4:0
Grom Golina
Jarota II Witaszyce
4:2
LZS Czajków
CKS Zbiersk
0:6
LKS Czarnylas
Pelikan Grabów
3:1
Olimpia Brzeziny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Brzeziny
Pauza
Ogniwo Łąkociny
0:1
Pelikan Grabów
LZS Czajków
3:0*
Klub Sportowy Strażak Słupia
LKS Czarnylas
1:1
Zawisza Łęka Opatowska
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
6:1
Barycz Janków Przygodzki
LZS Doruchów
1:0
GKS Grębanin
Grom Golina
0:2
CKS Zbiersk
LKS II gołuchów
2:1
Jarota II Witaszyce
Zieloni Koźminek
4:0
Prosna Kalisz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Barycz Janków Przygodzki
Pauza
GKS Grębanin
8:0
LZS Czajków
CKS Zbiersk
4:1
Zieloni Koźminek
Pelikan Grabów
1:1
LZS Doruchów
Zawisza Łęka Opatowska
1:2
Grom Golina
Prosna Kalisz
0:4
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Olimpia Brzeziny
5:1
Ogniwo Łąkociny
LKS II gołuchów
2:1
Klub Sportowy Strażak Słupia
Jarota II Witaszyce
7:2
LKS Czarnylas
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Łąkociny
Pauza
Zieloni Koźminek
2:0
Zawisza Łęka Opatowska
LZS Doruchów
5:1
Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki
1:2
Prosna Kalisz
Grom Golina
0:4
Jarota II Witaszyce
LZS Czajków
3:0*
Pelikan Grabów
LKS II gołuchów
4:3
GKS Grębanin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:0
CKS Zbiersk
LKS Czarnylas
4:0
Klub Sportowy Strażak Słupia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
Pauza
Zieloni Koźminek
1:4
Jarota II Witaszyce
LZS Doruchów
1:2
Ogniwo Łąkociny
Barycz Janków Przygodzki
3:4
CKS Zbiersk
LKS II gołuchów
5:0
Pelikan Grabów
LZS Czajków
1:1
Olimpia Brzeziny
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:0
Zawisza Łęka Opatowska
Grom Golina
2:2
Klub Sportowy Strażak Słupia
LKS Czarnylas
- : -
GKS Grębanin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Doruchów
Pauza
Pelikan Grabów
5:1
LKS Czarnylas
GKS Grębanin
6:1
Grom Golina
Olimpia Brzeziny
1:0
LKS II gołuchów
Zawisza Łęka Opatowska
11:0
Barycz Janków Przygodzki
Ogniwo Łąkociny
1:3
LZS Czajków
Klub Sportowy Strażak Słupia
0:1
Zieloni Koźminek
CKS Zbiersk
2:0
Prosna Kalisz
Jarota II Witaszyce
3:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Prosna Kalisz
0:11
Zawisza Łęka Opatowska
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
6:3
Klub Sportowy Strażak Słupia
LZS Czajków
1:1
LZS Doruchów
LKS II gołuchów
0:2
Ogniwo Łąkociny
Grom Golina
0:3
Pelikan Grabów
LKS Czarnylas
1:5
Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki
0:3
Jarota II Witaszyce
Zieloni Koźminek
2:0
GKS Grębanin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości