Wszystko wraca do normy. Junior wygrywa

W dzisiejszym meczu rozegranym w Kępnie z tamtejsza Polonia nasza drużyna odniosła pierwsze zwycięstwo 3-1 w klasie okręgowej juniora młodszego. Tym samym w pełni zmazała cień porażki z pierwszej kolejki. Znakomicie w naszej bramce spisywał się Dawid Majtas.

Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny jednak brak skuteczności  był porażający Naszą niemoc przełamał Bartek Bąkowski który w zamieszaniu w polu karnym płaskim strzałem przy słupku pokonał bramkarza Polonii. Po 20 minutach prowadziliśmy 1-0.

Jednak po 30 minutach był już remis. Po strzale z rzutu wolnego z 17 m po rykoszecie od naszego zawodnika piłka wpadła do naszej bramki.

Po zmianie stron nasze ataki były jeszcze mocniejsze, w pełni kontrolowaliśmy środek pola. Po jednym z przechwytów w środku pola piłkę przejął Bartek Martyna i płaskim strzałem przy słupku z 20 m pokonał bramkarza gospodarzy. Ataki wcale nie ustawały jednak znowu dała o sobie znać skuteczność a właściwie jej brak.

Kolejna akcja zapoczątkowana kilkoma podaniami z pierwszej piłki i prostopadłe podanie do Bartka Martyny, dynamiczne wejście i ostry strzał z lewej nogi przy słupku kończy historie tego meczu.