Niewygodny przeciwnik rywalem Korony Pogoń w IV kolejce ligowej.

W najbliższą niedziele piłkarze Korony Pogoń Stawiszyn rozegrają kolejny pojedynek o mistrzostwo kaliskiej klasy "A".

Tym razem zawodnicy prowadzeni przez Piotra Tomaszewskiego zagrają na boisku w Magnuszewicach, gdzie swoje spotkania rozgrywają Błękitni Sparta Kotlin. Drużyna z Kotlina na własnym obiekcie jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla futbolistów ze Stawiszyna. W ostatnich czterech sezonach, gdzie przyszło się mierzyć obu drużynom trzykrotnie, mecze nie zostały rozstrzygnięte (sezon 2011/12 oraz 2014/15 rezultat 1:1 sezon 2012/13 0:0), a raz gospodarze nie okazali się niegościnni wygrywając 2:1 w sezonie 2013/14. W ubiegłą niedzielę nie udało się przełamać niemocy w Nowej Wsi. Czy tym razem uda się ta sztuka w Magnuszewicach? Dowiemy się w niedzielę 13.09 tuż przed godziną 18-stą. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Wojciech Jasiak, Grzegorz Król oraz Mateusz Helwich.

Pary IV kolejki:

Prosna Kalisz - LZS Cielcza      godz 11:00